BLACK BOX RUGGEDISED FIBRE OPTIC MULTIMODE OM3 PATCH CABLES (50-/125-µM) - PURPLE, ST-ST DUPLEX, 5M

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Kaapelit / BLACK BOX RUGGEDISED FIBRE OPTIC MULTIMODE OM3 PATCH CABLES (50-/125-µM) - PURPLE, ST-ST DUPLEX, 5M
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
No image

BLACK BOX RUGGEDISED FIBRE OPTIC MULTIMODE OM3 PATCH CABLES (50-/125-µM) - PURPLE, ST-ST DUPLEX, 5M

Tuotekoodi:
EFE353-005M-R
Ei varastossa