BLACK BOX RUGGEDISED FIBRE OPTIC MULTIMODE OM3 PATCH CABLES (50-/125-µM) - PURPLE, LC-ST, 10M

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Kaapelit / BLACK BOX RUGGEDISED FIBRE OPTIC MULTIMODE OM3 PATCH CABLES (50-/125-µM) - PURPLE, LC-ST, 10M
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
No image

BLACK BOX RUGGEDISED FIBRE OPTIC MULTIMODE OM3 PATCH CABLES (50-/125-µM) - PURPLE, LC-ST, 10M

Tuotekoodi:
EFE352-010M-R
Ei varastossa