BLACK BOX MCII 1000 CARD - 1000BASE-TX, 1000BASESX, 220M, MULTIMODE, SC

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Tarvikkeet / BLACK BOX MCII 1000 CARD - 1000BASE-TX, 1000BASESX, 220M, MULTIMODE, SC
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
BLACK BOX MCII 1000 CARD - 1000BASE-TX,  1000BASESX,  220M, MULTIMODE,  SC (LGC5108C-R4)

BLACK BOX MCII 1000 CARD - 1000BASE-TX, 1000BASESX, 220M, MULTIMODE, SC

Tuotekoodi:
LGC5108C-R4
  • Tuote Mediamuunnin
Ei varastossa
Kuvaus

Black Box LGC5108C-R4. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Muuntimen syöttöliittymä: 1000Base-TX, Muuntimen lähtöliittymä: 1000Base-SX. Valokaapelin liitin: SC, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 220 m, Aallonpituus: 850 nm, Valokuidun rakenne: Monitila. Tuotteen väri: Musta

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.