BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 20M

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Kaapelit / BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 20M
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
No image

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - LC-SC, 20M

Tuotekoodi:
EFE081-020M-R
Ei varastossa