BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - SC-SC, 10M

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Kaapelit / BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - SC-SC, 10M
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
No image

BLACK BOX FO OS1/2 SINGLE-MODE PATCH CABLES LSZH RUGGEDIZED - SC-SC, 10M

Tuotekoodi:
EFE088-010M-R
Ei varastossa