BLACK BOX CONNECT SINGLE-MODE DUPLEX PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 10M

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Kaapelit / BLACK BOX CONNECT SINGLE-MODE DUPLEX PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 10M
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
BLACK BOX CONNECT SINGLE-MODE DUPLEX PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 10M (FOSM-LSZH-010M-STSC)

BLACK BOX CONNECT SINGLE-MODE DUPLEX PATCH CABLE, LSZH - ST-SC, 10M

Tuotekoodi:
FOSM-LSZH-010M-STSC
Ei varastossa
Kuvaus

Black Box FOSM-LSZH-010M-STSC. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OS2, Liitin 1: ST, Liitin 2: SC, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Keltainen

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.