BLACK BOX CONNECT LASER-OPTIMIZED MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 5M

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Kaapelit / BLACK BOX CONNECT LASER-OPTIMIZED MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 5M
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
BLACK BOX CONNECT LASER-OPTIMIZED MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 5M (FO10G-LSZH-005M-SCSC)

BLACK BOX CONNECT LASER-OPTIMIZED MULTIMODE DUPLEX FIBRE OPTIC PATCH CABLE, LSZH - SC-SC, 5M

Tuotekoodi:
FO10G-LSZH-005M-SCSC
Ei varastossa
Kuvaus

Black Box FO10G-LSZH-005M-SCSC. Johdon pituus: 5 m, Kaapelityyppi: LSZH, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: SC, Liitin 2: SC, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Kaapelin väri: Aqua

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.