BLACK BOX BLACKBOX OM3 FIBER OPTIC TRUNK CABLE, MTP® MPO-STYLE, METHOD A - 12 FIBERS, 10M

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Kaapelit / BLACK BOX BLACKBOX OM3 FIBER OPTIC TRUNK CABLE, MTP® MPO-STYLE, METHOD A - 12 FIBERS, 10M
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
BLACK BOX BLACKBOX OM3 FIBER OPTIC TRUNK CABLE, MTP® MPO-STYLE,  METHOD A - 12 FIBERS, 10M (FOTC20M3-MP-12AQ-10)

BLACK BOX BLACKBOX OM3 FIBER OPTIC TRUNK CABLE, MTP® MPO-STYLE, METHOD A - 12 FIBERS, 10M

Tuotekoodi:
FOTC20M3-MP-12AQ-10
Ei varastossa
Kuvaus

Black Box FOTC20M3-MP-12AQ-10. Johdon pituus: 10 m, Kaapelityyppi: OFNP, Valokuitutyyppi: OM3, Liitin 1: MPO/MTP, Liitin 2: MPO/MTP, Ytimen halkaisija: 50 µm, Liittimen sukupuoli: Uros/uros, Täysin kaksipuolinen, Kaapelin väri: Sininen

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.