BLACK BOX BLACKBOX MULTIPOWER MINIATURE 10-100 MEDIA CONVERTER - (1) 10/100 MBPS RJ45, (1) 100BASESX MM ST, 300M, MULTIMODE, ST, AC, USB

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Tarvikkeet / BLACK BOX BLACKBOX MULTIPOWER MINIATURE 10-100 MEDIA CONVERTER - (1) 10/100 MBPS RJ45, (1) 100BASESX MM ST, 300M, MULTIMODE, ST, AC, USB
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
BLACK BOX BLACKBOX MULTIPOWER MINIATURE 10-100 MEDIA CONVERTER - (1) 10/100 MBPS RJ45, (1) 100BASESX MM ST, 300M, MULTIMODE,  ST, AC, USB (LHC040A-R3)
BLACK BOX BLACKBOX MULTIPOWER MINIATURE 10-100 MEDIA CONVERTER - (1) 10/100 MBPS RJ45, (1) 100BASESX MM ST, 300M, MULTIMODE,  ST, AC, USB (LHC040A-R3)
BLACK BOX BLACKBOX MULTIPOWER MINIATURE 10-100 MEDIA CONVERTER - (1) 10/100 MBPS RJ45, (1) 100BASESX MM ST, 300M, MULTIMODE,  ST, AC, USB (LHC040A-R3)
BLACK BOX BLACKBOX MULTIPOWER MINIATURE 10-100 MEDIA CONVERTER - (1) 10/100 MBPS RJ45, (1) 100BASESX MM ST, 300M, MULTIMODE,  ST, AC, USB (LHC040A-R3)

BLACK BOX BLACKBOX MULTIPOWER MINIATURE 10-100 MEDIA CONVERTER - (1) 10/100 MBPS RJ45, (1) 100BASESX MM ST, 300M, MULTIMODE, ST, AC, USB

Tuotekoodi:
LHC040A-R3
EAN:
0822088122975
  • Tuote Mediamuunnin
Saatavilla arviolta 5.11.2020
Kuvaus

Black Box LHC040A-R3. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 100 Mbit/s, Ethernet-liitännän tyyppi: Nopea Ethernet, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100 Mbit/s. Valokaapelin liitin: ST, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 300 m, Aallonpituus: 850 nm, Valokuidun rakenne: Monitila. Tuotteen väri: Musta. Tulojännite: 100 - 240, AC-syöttötaajuus: 50 - 60

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.