BLACK BOX 1000BASE-TX/SINGLE-MODE 1310-NM SC, 10KM - 1000BASETX, 1000BASEFX, 10KM, SM 1310NM, RJ45/SC

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Tarvikkeet / BLACK BOX 1000BASE-TX/SINGLE-MODE 1310-NM SC, 10KM - 1000BASETX, 1000BASEFX, 10KM, SM 1310NM, RJ45/SC
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
BLACK BOX 1000BASE-TX/ SINGLE-MODE 1310-NM SC, 10KM - 1000BASETX,  1000BASEFX,  10KM, SM 1310NM, RJ45/SC (LG741-TXLXSC)

BLACK BOX 1000BASE-TX/SINGLE-MODE 1310-NM SC, 10KM - 1000BASETX, 1000BASEFX, 10KM, SM 1310NM, RJ45/SC

Tuotekoodi:
LG741-TXLXSC
  • Tuote Mediamuunnin
Ei varastossa
Kuvaus

Quick Facts
- Convert 10-, 100-, or 1000-Mbps segments between twisted-pair and single- or multimode fiber in half- or full-duplex mode.

Further Details
- LinkLoss™ provides instant notification of fiber segment link problems.
- FiberAlert minimizes the problems associated with the loss of one strand of fiber cable.
- Fiber multimode to single-mode protocol-independent modules support ATM and Gigabit Ethernet applications.
- All copper ports feature autocross so you never need a crossover cable.

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.