Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/100TX/100FX/SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/100TX/100FX/SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/ 100TX/ 100FX/ SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS (AT-MMC200/SC-960)

Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/100TX/100FX/SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS

Tuotekoodi:
AT-MMC200/SC-960
EAN:
767035218649
  • Tuote Mediamuunnin
Varastossa
Kuvaus

Allied Telesis AT-MMC200/SC-960. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 100 Mbit/s, Muuntimen syöttöliittymä: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Muuntimen lähtöliittymä: 1000Base-SX. Valokuituliitin: SC, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m, Aallonpituus: 1310 nm, Valokuidun rakenne: Monitila. Tuotteen väri: Harmaa, Sertifiointi: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Tulojännite: 12 V, Syöttöjännite: 0.14 A, Virrankulutus: 1,7 W

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.