Allied Telesis 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S

Etusivu / IT-Tuotteet / Verkko / Tarvikkeet / Allied Telesis 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
Allied Telesis 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S    (AT-SPFXBD-LC-13)

Allied Telesis 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S

Tuotekoodi:
AT-SPFXBD-LC-13
EAN:
0767035188225
  • Tuote Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa
Kuvaus

AT-SPFXBD-LC-13

100FX (LC) single mode BiDi SFP (1310 TX, 1550 Rx), 15km

Features

  • 100Mbps Operation
  • Bi-directional Fiber SFP modules
  • 10m on 9/125micron single-mode fiber
  • LC connector type
  • Tx=1310nm Rx=1550nm
  • Hot swappable

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.